Hakkımızda

FinalCheck ile “Güvenli İşe Alım”

Türkiye’nin ilk ve tek “Aday Özgeçmiş Doğrulama ve Araştırma” sistemi olarak, işe alım uygulamalarında devrim yaratmaya kararlıyız!

2020 yılında My Security Analytics tarafından kurulan FinalCheck ile Türkiye’de işverenlerin işe alım süreçlerini daha güvenilir ve etkili hale getirmesini amaçlıyoruz.

Misyonumuz

FinalCheck’in misyonu şirket içi huzurunuzu ve çalışan deneyiminizi iyileştirerek kurumunuzu korumanıza yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Biz, IK çözümü sunan bir şirket değiliz. Biz, hem kurumunuzu hem çalışanlarınızı hem de adaylarınızı korumanızı sağlayan bir güvenlik şirketiyiz.

Neden FinalCheck?

1) Teknik Uzmanlık

Şirketimiz, teknoloji ve güvenlik alanında uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu sayede, aday kontrol ve araştırma sürecini global ve yerel standartlara uygun olarak dijitalleştiriyoruz.

2) Kapsamlı Çözümler

“Güvenli İşe Alım” için uygulanması gereken tüm adımları tek bir platformda sunuyoruz. İşverenlerin hayatını kolaylaştırarak çalışan kaynaklı risklerini doğru yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

3) Şeffaflık ve Mevzuata Uyum

Tüm kontrol ve araştırmalarımızda hem kurumu hem de adayları koruyan bir metodoloji ile ilerliyoruz. Bilgi güvenliği ve ilgili yasal mevzuatlara uygun şekilde, objektifliği esas alarak, herhangi bir yorum içermeyen verileri sunuyoruz.

4) Yenilikçi Teknoloji

Uçtan uca dijital sistemimizi sürekli olarak güncelleyerek, müşterilerimize daha etkili ve verimli hizmetler sunuyoruz. Sektördeki en son trendleri ve en iyi uygulamaları takip ederek, müşterilerimizin iş gücü yönetimi konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak için çaba sarf ediyoruz.

5) Müşteri Memnuniyeti

Her müşterimizle bire bir ilgileniyor ve onların ihtiyaçlarını anlamak için beraber çalışıyoruz. Esnek ve kişiselleştirilmiş hizmetler sunarak, müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize sorunsuz bir deneyim sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve iyileştiriyoruz.

Powered By

mysa-white-logo